4 ideed, milleks liugustega kapp ideaalselt sobib

Oleme kirjutanud sellest, et liugustega kapp on parim lahendus kitsas esikus, väga otstarbekas garderoobi juures või ruumijagajana (vt Liugustega kapid on nutikas ja stiilne hoiustamisviis olenemata kodu suurusest, Miks panna lükandustega garderoob esikusse?). Ent sellega liugustega kapi kasutus­võimalused ei piirdu.

1. Mänguasjade kapp

Liugustega kappKui laps on maast-madalast harjunud sellega, et pehmed mänguasjad on ühes sahtlis, automudelid või nukunõud teises, lauamängud kolmandas jne, siis on tal hiljem palju lihtsam oma asju korras hoida ning pahandused stiilis „jälle vedelevad kõik su asjad mööda tuba laiali“ jäävad tulemata.

Sahtlid on lasteasjade hoidmiseks palju praktilisemad kui riiulid, sest harva on lapse asjad nii korras, et need riiulil silma riivama ei hakka, sahtlisse pandult jääb aga jääb toast meeldiv korras mulje ning samas on neid vajadusel kerge leida.

2. Majapidamisasjade kapp

Mõnel perel on kombeks hulgilaost või suurtelt allahindlustelt osta korraga suurem hulk sellist kaupa, mille säilitamine ei ole probleem, näiteks puhastusvahendid, kohv, kuivained, pesupulber, tualettpaber, paberkäterätikud jms. Nii on võimalik kokku hoida palju raha ja aega, ent kõigi nende asjade hoidmiseks on vaja kohta. Majapidamisruumi või avarasse esikusse ehitatud liugustega kapp, millel on maast laeni riiulid, sobib hoiupaigaks väga hästi. Samas kapis võivad leida oma koha ka muud majapidamistabed: triikimislaud, tolmuimeja, põrandapesuämber, mopid-harjad, treppredel jne. Soovi korral võib sellises kapis hoida ka voodipesu, rätikuid, pesukorvi jms.

3. Kabinet

Liugustega kapid

Kodukontor on väga levinud, eriti väikefirmades. Aastatega kipub aga kogunema palju asju, mida peab säilitama – raamatupidamine, lepingud, pakkumised jms. Liugustega kappi saab kõik dokumendid kenasti ära mahutada, nii et need ei häiri silma ega kogu tolmu. Samuti on liugustega kapp väga hea ning soodne asendaja klassikalisele raamatukapile.

4. Arhiiv

Kui oled inimene, kes ei raatsi ära visata lapse joonistusi ja väikseks jäänud riideid, reisidelt toodud suveniire ja muid mälestusasju, siis vajad ka kohta, kus neid hoida. Liugustega kapp on siin suurepärane lahendus, sest ta kasutab kogu ruumi efektiivselt ära: päris lae alla võib panna asjad, mida väga harva vajad, käepärasematele riiulitele aga sagedamini kasutatavad asjad.

Vaata garderoobe siit

«««
Facebook Logo