5 põhjust, miks liuguks on ideaalne ruumide eraldaja

Liuguks on levinud lahendus garderoobikappide jaoks. Eeliseid, mis on selle populaarseks teinud, on võimalik rakendada ka mujal. Nii kodus kui kontoris seisame sageli silmitsi vajadusega jaotada olemasolevat ruumi. Mõnikord ei oskagi selle peale tulla, et nii huvitama disaini kui ka praktilisuse mõttes võib ruumi eraldada osadeks.

Parim valik ongi selle jaoks liuguks, võimaldades tülivabalt, mugavalt ja stiilselt olla ukseavaks või jaotajaks.

5 põhjust, miks liuguks on ideaalne ruumide eraldajaLiuguksKvaliteetsed liuguksed

Viis eelist

  • Loob privaatsuse – sageli kasutatakse ruumide eraldajateks sirme, bokse, kabiine või riiuleid. Võrreldes nende lahendustega, loob liuguks omaette ruumi, selle asemel, et lihtsalt eraldada. Nii on planeerides ka palju rohkem võimalik arvestada ruumi eripäradega ja isiklike soovidega.

  • Säästab ruumi – liugustega garderoobikapid on tuntud oma ruumisäästlikkuse poolest. Sama kehtib ka siis, kui neid mujal kasutada, sest uks ei avane sisse-välja ja millelegi ette, vaid mööda kitsast joont.

  • Stiilne disain – liuguksed sobivad igasugusele maitsele, sest materjalide valik ja universaalne paigaldamisvõimalus lubavad neid kujundada igasugusele miljööle. Miks mitte näiteks niimoodi luua hubane lastenurk või unikaalne koosolekuruum, ilma avarust ohverdamata?

  • Ainulaadsus – võrreldes garderoobidega, on liugust ruumide eraldajana siinmail palju harvemini näha kui näiteks Ameerikas. Filmidest ja sarjadest võib tuttav olla mõni edevam kodu või lennuka kujundusega kontor, kus neid kasutatakse. Kui on soovi trendiga kaasas käia, siis tegemist on kindla peale valikuga.

  • Vähem muresid – tavaliste ustega tuleb ikka ette probleeme nagu seinte muljumisi, logisemist või lärmi. Kui klient just ei eelista dramaatilist uste paugutamist, siis liuguks väldib disaini poolest kõike seda.

Liuguks sobib kõikjale

Olenemata sellest, kas tegemist on eramu, korteri või asutusega, kui su käsutuses on avarus või ava, mida praktiliselt ära kasutada, võimaldavad liuguksed seda kõige enam. Tee ühest ruumist mitu, eralda alad funktsioonide järgi, loo panipaik, kindel tööruum või õdus lebola. Võimalused tõenäoliselt otsa ei saa.

Tule tutvu meie poolt pakutud lahendustega.

Kui tekkis huvi või küsimusi, võta meiega ühendust!

«««
Facebook Logo