Garderoobid

Elu ilma garderoobita on tänapäeval võimatu ette kujutada. Kvaliteetne garderoob aitab mugavalt mahutada riideesemeid ja igal inimesel on võimalus valida just talle sobiv garderoobisüsteem vastavalt tema vajadustele.

garderoobisüsteemMeie garderoobid on valmistatud 16mm  või 22mm kvaliteetsest melamiinkattega ja plastikkandiga puitlaastplaatidest ning valikus on üle 30 erineva puitimitatsiooni tooni.

Koos lisatarvikute nagu sahtlid, kapikorvid, väljatõmmatavad  tasapinnad, riidepuu torud on võimalik luua suurepärane interjöör. Melamiinplaatidest valmistatud garderoobid on praktilised ja vastupidavad ning sobivad igasse kodusse.

Küsi pakkumist

Garderoobisüsteemide projekteerimisel kasutame spetsiaalset arvutiprogrammi mille abil saame luua realistliku pildi mööblist juba enne selle valmimist. Teostame vajalikud mõõtmised ja koostame hinnapakkumisi mis on klietidele tasuta. Pakume transpordi ja paigaldus teenust Meie poolt valmistatud toodetele.

Kui korteri pindala võimaldab, siis oleks parem eraldada garderoobile kogu tuba. Selle ruumi minimaalne pindala peab olema 3 - 6 ruutmeetrit. S-30 süsteemi  uksed sulgevad sissepääsu garderoobituppa ja jätavad tavalise sisseehitatud kapi mulje. Kui korteris pole ruumi eraldi garderoobitoale, siis liuguste abil saab eraldada toanurga või teatud osa toast.

Hea põhjus vana seinakapp välja vahetada või panipaik korda teha! 

Garderoobi või köögimööbli tellimiseks pöördu meie Tallinna esindusse aadressil Tatari 23/25 või Tartu esindusse Fortuuna 1. Mõlemad salongid on avatud E-R 10-18, L kokkuleppel, P suletud. 

Garderoobisüsteemide mudelid

Sisseehitatud-garderoob

Sisseehitatud garderoob

Osaliselt sisseehitatud garderoobisüsteem

Osaliselt sisseehitatud kapp

Eraldiseisev garderoob

Eraldiseisev kapp

Abiinformatsioon garderoobide valikus

Vaata kõik tehtud töid

Facebook Logo