Grandber sisustas näidiskorteri Tartus

KöögimööbelSelleks, et võimalikel ostjatel tekiks ettekujutus, millised korterite sisustamise võimalused on Tartu uues elamurjajoonis Pärna alleel, laskis hoone arendaja Merko Tartu sisustada näidiskorteri.

Kuidas aitas korteri sisustamisele kaasa Grandber Sisustus, sellest räägib Grandberi juhatuse liige ja müügijuht Argo Abel.

Milline osa korteri sisustusest on Grandberi valmistatud?

Meie poolt valmis köögimööbel koos tehnikaga,  garderoobilahendused elutoas ja magamistoas.

Kuidas sündis ettekujutus sisekujunduse stiilist?

Sisekujunduse põhimõtted pani paika Merko Tartu poolt tellitud sisearhitekt. Kuna tegemist on tavapärase tänapäevase uue kortermajaga, siis on ka näidiskorteri sisekujundus kvaliteetne ja klassikaline, jäädes keskmisest veidi kõrgemasse hinnaklassi.

Köögimööbli ülemised kapid on kaetud valge kõrgläikega, alumised kapid sinise mattvärviga. Garderoobid on lükandustega ning nende riiulite-sahtlite-torude juures on arvestatud keskmiselt 3-4-liikmelise pere vajadustega.

Kas Grandber pakub ka ise sisekujundusteenust?

Meie mööblidisainerid on kliendile abiks jooniste, materjalide ja värvide osas. Aitame leida sobivad lahendused ka kõige nõudlikumale kliendile. Tihti teeme koostööd kliendi poolt tellitud sisekujundajatega, kelle näpunäidetele vastavalt teeme ka kliendile soovitud mööbli pakkumise. Nii valmis ka Pärna alle näidiskorter, kus tegime koostööd Merko Tartu valitud sisekujundajaga. Tulemusega jäime väga rahule.

Mida oli selle projekti juures kõige keerulisem teostada?

Ei saa öelda, et seal meie jaoks midagi ettearvamatut oleks olnud, saime kõigega hõlpsasti hakkama. Oleme näidiskortereid sisustanud ka varem, nii et üllatusi ei olnud.

Kas põhimõtteliselt võib seda korterit vaatama tulla igal ajal või pääseb sinna ainult kliendipäevade jm ürituste ajal?

Maakleriga kokkuleppel saab korteriga tutvuda igal ajal.

Grandber on pikka aega tegutsenud Tartus, tänavu kevadest on olemas esindus ka Tallinnas. Kui keeruline on Tallinna mööbliturule siseneda?

Alates maikuust avasime salongi ka Tallinnas. Usume, et hea hinna ja kvaliteedi suhtega mööblitootjaid mahub siia veelgi. Ka tagasiside klientidelt on olnud positiivne. Oleme tänulikud meie klientidele-soovitajatele, tänu kellele on tegemist-toimetamist palju.

Vaata kõiki pilte

«««
Facebook Logo