Grandber värskendas Pühajärve Spa & Puhkekeskuse hotellitube

Detsembri keskpaigas lõppes Grandberil järjekordne projekt Pühajärve Spa & Puhkekeskuses. Sel korral sisustati 7 hotellituba. Sellest, mida täpsemalt tehti, räägib projekti juhtinud Grandberi juhatuse liige ja müügijuht Argo Abel.

Millised ruumid Grandber sisustas?

Sisustasime 7 hotellituba ühel korrusel. Tegime lükandustega garderoobid, öökapid, seinariiulid, lauad, kohvrialused ja voodipäised. 

Millises stiilis hotellitoad on?

Voodi

Hotelli kõigi korruste toad on erinevas stiilis. Sel korral sisustatud hotellitoad on inspireeritud jahindusest. Kasutatud on looduslähedasi toone ja seintel loomade pilte. Sisekujundajaks oli Tiina Alver, kellega koostöös oleme Pühajärve Spa & Puhkekeskuses hotellitube varemgi sisustanud.

Milliseid materjale kasutasite?

Liuguksed

Garderoobid ja muu mööbel on valmistatud kvaliteetsest melamiiniga kaetud sünkroonplaadist. Sünkroonplaat on mööbli valmistamisel aina populaarsust koguv materjal, sest see on ligilähedane spoon- ja täispuitplaadile, kuid hinnaklassilt soodsam.

Liuguksed on peeglist sisu ja melamiinist raamiga. Tänu suurtele peegelpindadele on külalistel mugav oma riietus ja soeng veel enne toast väljumist kiirelt üle vaadata.

Lükandustel kasutasime spetsiaalseid alarattaid, mis taluvad suuremat koormust ja tagavad garderoobi uste pika eluea.

Mis on lahenduse juures erilist?

Toa silmapaistvamaks elemendiks on nahkpolstri ja nööpidega läbitikitud voodipäised. Voodipäiste juurde kuuluvad ka spetsiaalsed valgustid, mille kasutamine muudab ruumi veelgi õdusamaks.

Kui kaua võttis 7 hotellitoa sisustamine aega?

Projekt algas koos sisekujundajaga lahenduse väljatöötamisest ja lõppes mööbli paigalduse ning järelkoristusega. Alates esimesest kohtumisest hotellitubade valmimiseni kulus 1,5 kuud. Kuna tootmine võtab aega 4 nädalat ja paar nädalat kulub sobiva lahenduse väljatöötamisele, materjalide valikule ja paigaldusele, ongi projektide valmimise aeg tavaliselt 6-8 nädalat.

Vaata pilte sisustatud hotellitubadest!

«««
Facebook Logo