Köögimööbel

Kodu sisustamisel soovime, et meid ümbritseksid ainult kaunid ning interjööriga hästi sobituvad esemed. Kodu on koht, kus tunneme ennast mõnusalt nii kuumal suvepäeval kui pimedatel sügisõhtutel. Olenemata aastaajast loetakse kodu südameks justnimelt kööki. Ajad, mil köögimööbel oli lihtne ja hädavajalik mööbliese, on möödas.

Kaasaegne köögimööbel kajastab peremehe individuaalsust ning unikaalset maitset. Meie eesmärgiks on pakkuda Teile kordumatuid kõrgekvaliteedilisi disainiga kööke taskukohase hinnaga. Köögimööblit peab olema mugav kasutada kõikidel pereliikmetel ning see peaks olema abiks igapäevastes köögitoimingutes. Kvaliteetmaterjalid, uudsed lahendused ning asjatundlik teenindamine aitavad leida just Teie kodu jaoks sobivaima köögilahenduse.

APRILLI lõpuni kõik köögid kuni -15%! Küsi parimat pakkumist!

Küsi pakkumistVaata tehtud töid

Grandberi köögimööbel

Meie köögimööbli salongid asuvad Tartus ja Tallinnas

Köögimööbli valimisel on oluline alustada joonisest, et tekiks visuaalne pilt ning kujutelm soovitust. Lihtsama joonisega saab hakkama meist igaüks. Kuid kui ideedest jääb puudu, siis aitavad Teid meie klienditeenindajad, kes koostavad kohapeal esimesed joonised. Kui joonis on sobiv, tuleb valida materjalid. Meie pakutavate materjalide värvilahendustega on võimalik tutvuda nii kodulehel kui salongis. Klienditeenindajad aitavad leida Teie jaoks sobivaima lahenduse ning koostavad hinnapakkumise.  

Me soovime pakkuda terviklikku “võtmed kätte“ köögilahendust. Lisaks  nõustamisele materjalide alal pakume individuaalset sisekujundusprojekti, disaineri külastust (ruumi mõõtmine, projekti täpsustamine, materjali ja värvitooni valik), tehnika komplekteerimist ja kohaletoimetamist, mööbli paigaldamist ning garantiiteenindust. Nii lahendate ühe ettevõtte toel kõik köögi(mööbli)ga seonduvad probleemid, hoides kokku aega ja vaeva.

Sama joonise ja sarnaste materjalide kasutamisel võivad erinevate ettevõtete hinnapakkumised oluliselt erineda. Kui soovite, et köögimööbel teid pikki aastaid teeniks, ei maksa alustada numbrist hinnalipikul, vaid tuleks välja selgitada, mille eest maksate.

Köökide tüübid

Grandberi valikus on mitmekülgsed köögimööbli lahendused: klassikalised köögid, saarega köögid ja skandinaavia stiilis köögid. Tootevalikust leiab ka nurgaköögid. Grandber valmiskööke ei paku – kõik meie köögid on n-ö rätseplahendusena just Teie vajadustele loodud lahendused.

Üherealine köök

Üherealine köök on suurepärane lahendus neile elamispindadele, kus ruumi on vähe ning olemasolevast pinnast tuleb maksimum võtta. Köögi ühte seina paigutamine jätab selle vastas oleva ruumi vabaks söögilauale või muudele (mööbli)esemetele. Paigutus sobib kõige enam ühe- või kahe liikmelistele leibkondadele.

Üherealine köögimööbel

Kaherealine köök (galley)

Kaherealine köök sobib hästi väikestesse ruumidesse, kuhu on vaja võimalikult palju köögitasapinda ära mahutada. Planeeringult on kaherealisel köögil kaks paralleelselt jooksvat köögitasapinda, mis teevad köögis toimetamise väga mugavaks. Tänu optimaalsele ruumikasutusele kasutavad seda lahendust ka mitmed professionaalsed kokad.  

Kaherealine köögimööbel

U-kujuline köök

U-kujuline paigutus, kus köögimööbel on paigaldatud kolme seina äärde, aitab tänu oma ruumikusele maksimeerida kappide ja sahtlite pinda. Ka köögitehnika on taolise lahenduse puhul üksteisele piisavalt lähedal, et köögis toimetamine oleks kiire ja mugav.  

U-kujuline köögimööbel

L-kujuline köök

Köögimööbel ja -tehnika on paigaldatud kahe kõrvuti oleva seina äärde, mis moodustavad justkui L-tähe. Tegemist on võrdlemisi paindliku lahendusega, kus on võimalik ilma üleliigseid liigutusi tegemata tegutseda ning ruumi jääb piisavalt ka söögiala jaoks. L-kujulise köögi juurde kuuluvad sagel ka n-ö karussell-riiulite lahendused.

L-kujuline köök

Saarega köögid

Köögisaar sobib luksuslikult ruumikatesse köökidesse. Tänu köögi keskel olevale n-ö saarele on köögis hea ringi askeldada, sest köögisaar on suurepärane ettevalmistustöödeks küpsetamisel ja toiduvalmistamisel. Samuti saab seda kasutada pidude ajal pinnana, kuhu on Rootsi laua stiilis söök ja jook asetatud. Lisaks on köögisaar dekoratiivne element, mis lisab köögile karakterit.

Saarega köök sobib vaid suurtesse, nt L-kujulistesse ja U-kujulistesse köökidesse.

Saarega köögimööbel

Poolsaarega köögid

Poolsaar on pind, mida saab kasutada kui informaalset söögilauda, kus saab perega näiteks hommikust süüa. Poolsaarelt võib külalistele ka snäkke serveerida. Poolsaar on hea lahendus, kui köögis ei ole piisavalt ruumi, et sinna köögisaar paigaldada.

 Poolsaarega köögimööbel

Materjalid

Grandberi valikusse kuulub mitmeid materjale: kõrgläikega ja supermatt pinnaga akrüülplaadid, spoonplaadid, melamiinplaadid, nanoplaadid ning värvitud MDF mööbliplaadid. Pakume laias valikus värvitoone, mille seast leiate kindlasti oma lemmiku. Lisaks on viimastel aastatel taas populaarsust kogunud täispuidust köögimööbli uksed, mida samuti soovi korral valmistame.

Köögimööbli töötasapinnad on oluline osa köögist. Sellel on kanda nii dekoratiivne kui ka praktiline roll. Materjalide valik on meie salongides väga mitmekülgne.

  • tehiskivist töötasapinnad

  • täispuidust töötasapinnad

  • lamineeritud töötasapinnad

  • looduskivist töötasapinnad

  • kunstkivist töötasapinnad

  • kvarts töötasapinnad

  • marmor töötasapinnad

Põnev ja isikupärane köögidisaini lahendus on dekoorklaas ehk fotoklaas, mis aitab luua unikaalset õhustikku. Kasutada saab fotosid nii erakollektsioonist kui ka pildipangast.

Tehnika

Unistuste kööki valides võta köögimööbel koos tehnikaga. Nii säästad oma aega ja kogu ostuprotsess on tunduvalt lihtsam. Teeme koostööd järgmiste köögitehnika kvaliteetbrändidega: Electrolux, AEG, Bosch ja Dietrich. Kui Teie sooviks on köögimööbel integreeritud tehnikaga, siis võtke meiega ühendust!

Valgustitest on meie valikus köögimööbli led valgustus. Pakume ülakappide sisse integreeritavaid ribavalgusteid ja süvistatavaid led valgusteid.

Pildid / AEGPildid / De_Dietrich

Pildid / electrolux_logoPildid / bosch-logo

Furnituur

Köögi eripära ja praktilisuse loovad furnituurid ehk köögimööbli aksessuaarid: korvsüsteemid, käepidemed, LED valgustid ja prügisüsteemid. Tänu läbimõeldud detailidele on võimalik oma köök visuaalselt atraktiivseks ning funktsionaalseks muuta.

 Köögimööbli Furnituur

 

Eritellimusel valmistatud köök vs valmis köök

Eritellimusel valmistatud köök on Teie nägu. See on projekteeritud ja disainitud arvestades Teie pere vajadusi ning maitseelistusi. Köögimööbli eritellimus on Teile, kui hindate unikaalsust.

Valmis köök on küll lihtne ja mugav, kuid sellel puudub karakter. See ei ole Teie pere nägu ega ole ka Teie käe järgi loodud.

Köögimööbli projekteerimine

Köögimööbli planeerimine tähendab terviklikku ning hoolega läbimõeldud protsessi. Alustada tuleks joonistest, sest need aitavad Teil soovitud tulemust paremini visualiseerida. Lihtsama joonisega saab hakkama meist igaüks, kuid köögimööbli disainimine võib vajada professionaalset kätt.

Kui Teil jääb ideedest puudu, siis aitavad Teid meie klienditeenindajad, kes koostavad salongis joonised ja esmane köögimööbli eskiis ongi valmis! Eelnevalt tuleks salongi külastuasaeg kokku leppida, et saaksime Teile pakkuda võimalikult personaalset teenust.

Seejärel tuleb valida materjalid. Valikuga saab tutvuda nii kodulehel kui ka salongis. Meie abivalmis tiim aitab leida sobivaima lahenduse ning koostab hinnapakkumise.  

Grandber pakub terviklikku “võtmed kätte“ lahendust. Lisaks materjalide alasele nõustamisele pakume ka personaalset projektijuhtimist, sh disaineri külastust (ruumi mõõtmine, projekti täpsustamine, materjali ja värvitooni valik), tehnika komplekteerimist ja kohaletoimetamist, mööbli paigaldamist ning garantiiteenindust.

Maksmine

Köögimööbli hind sõltub mitmetest asjaoludest, sh materjalid, disainikeerukus jms. Köögimööbli hinnapakkumine tehakse tiimiliikme poolt vastavalt eskiisidele, materjalivalikule, tootmisspetsiifikale ja projektile kuluvale ajale.

Tuleme Teile vastu, kui projekti eest ühe korraga tasuda ei ole võimalik. Köögimööbel järelmaksuga on meie Bigbankiga koostöös pakutav lisateenus, mis võimaldab köögimööbli eest kuu kaupa tasuda.

Garantii

Grandberil on olemas usaldusväärne köögimööbli garantii. Selle pikkuseks on kaks aastat, kuid vaid tingimusel, et köögimööbel on meie paigaldatud. Garantii ei kehti siis, kui köögimööbel on veekahjustuse saanud.

Köögimööbli paigaldamine

Grandberi teenuste hulka kuulub ka köögimööbli montaaž. Köögimööbli paigalduse hind tuleb mööbli hinnale lisaks ning sõltub keerukuse astmest ja projekti suurusest. Paigaldus võtab üldjuhul aega ca üks päev, suuremate köökide puhul tuleks arvestada kahe päevaga.

Köögi hooldus

Köögimööbli regulaarne hooldus ja erinevate materjalide õige puhastamine on väga oluline. Puidust tööpinnad tuleb mõned korrad korda aastas spetsiaalse õliga töödelda. Puhastamise vajadus sõltub sellest, kui sageli köögipindasid kasutatakse.

Valamut ja köögitasapinda peab regulaarselt puhastama, kuna pindu kasutatakse kõige enam ning need satuvad igapäevaselt kokku toidujäätmetega. Aeg-ajalt tuleks ka köögikappide hingesid hooldada, olulised on nii puhastamine kui kruvide reguleerimine.

Loe detailsemaid juhiseid laminaat- ning naturaalsest kivist köögitasapindade puhastamise kohta.

Külasta meie esindusi!

Köögimööbel Tartus Köögimööbel Tallinnas

Facebook Logo