Köögimööbel

Kodu sisustamisel soovime, et meid ümbritseksid ainult kaunid ning interjööriga hästi sobituvad esemed. Kodu on koht, kus tunneme ennast mõnusalt nii kuumal suvepäeval kui pimedatel sügisõhtutel. Olenemata aastaajast loetakse kodu südameks justnimelt kööki. Ajad, mil köögimööbel oli lihtne ja hädavajalik mööbliese, on möödas.

Köögimööbel TartusKaasaegne köögimööbel kajastab peremehe individuaalsust ning unikaalset maitset. Meie eesmärgiks on pakkuda Teile kordumatuid kõrgekvaliteedilisi disainiga kööke taskukohase hinnaga. Köögimööblit peab olema mugav kasutada kõikidel pereliikmetel ning see peaks olema abiks igapäevastes köögitoimingutes. Kvaliteetmaterjalid, uudsed lahendused ning asjatundlik teenindamine aitavad leida just Teie kodu jaoks sobivaima köögilahenduse.

Küsi pakkumist Vaata tehtud töid

Meie köögimööbli salongid asuvad Tartus ja Tallinnas

Köögimööbli valimisel on oluline alustada joonisest, et tekiks visuaalne pilt ning kujutelm soovitust. Lihtsama joonisega saab hakkama meist igaüks. Kuid kui ideedest jääb puudu, siis aitavad Teid meie klienditeenindajad, kes koostavad kohapeal esimesed joonised. Kui joonis on sobiv, tuleb valida materjalid. Meie pakutavate materjalide värvilahendustega on võimalik tutvuda nii kodulehel kui salongis. Klienditeenindajad aitavad leida Teie jaoks sobivaima lahenduse ning koostavad hinnapakkumise.  

Me soovime pakkuda terviklikku “võtmed kätte“ köögilahendust. Lisaks  nõustamisele materjalide alal pakume individuaalset sisekujundusprojekti, disaineri külastust (ruumi mõõtmine, projekti täpsustamine, materjali ja värvitooni valik), tehnika komplekteerimist ja kohaletoimetamist, mööbli paigaldamist ning garantiiteenindust. Nii lahendate ühe ettevõtte toel kõik köögi(mööbli)ga seonduvad probleemid, hoides kokku aega ja vaeva.

Sama joonise ja sarnaste materjalide kasutamisel võivad erinevate ettevõtete hinnapakkumised oluliselt erineda. Kui soovite, et köögimööbel teid pikki aastaid teeniks, ei maksa alustada numbrist hinnalipikul, vaid tuleks välja selgitada, mille eest maksate.

Külasta meie esindusi!

Köögimööbel Tartus Köögimööbel Tallinnas

Facebook Logo