Liuguksed

Liuguksed on praktilised ruumikujundajad. Liuguksi kasutatakse statsionaarsete uste asemel, kapiustena või ruumieraldajatena. Liuguksed ei võta avades ruumi, mistõttu on eriti sobilikud kitsastes oludes, hoides kokku ruumi ukse avamise arvelt. Uste eeliseks on sujuv ja kerge liikumine. Liuguksi valmistatakse erinevate profiilide ja uksesisudega. Lai materjalivalik teeb liugustest sobiva lahenduse igas stiilis interjöörile.

3 tüüpi liuguksi

Meie tootevalikusse kuuluvad:

  • Liuguksed

    Alumiiniumprofiilid – Alumiiniumraamiga liuguksed on saadaval 6 profiilivalikuga:  S-13, S-25, S-30, S-35 ja S-65. Alumiiniumraamiga liuguksed on hea hinna ja kvaliteedi suhtega. Alumiiniumprofiilid on stiilse välimusega ning sobivad kasutamiseks nii kapiustena, ruumieraldajatena kui läbipaistva klaasi puhul. Profiile on saadaval lisaks standardvärvidele ka RAL kataloogi alusel erinevates värvitoonides.
  • Melamiinraamiga liuguksed – Melamiinraamid sobivad eelkõige puidutoonides mööbli austajale. Melamiinraamide puhul kasutatakse spetsiaalseid alarattaid, mis taluvad suuremat koormust ja võimaldavad kasutada suuremõõtmelisi ja raskeid uksi.
  • Spoonraamiga liuguksed – Spoonraam on naturaalse ilmega liugukse profiil. Sarnaselt melamiinraamile kasutatakse suuri raskuseid taluvaid alarattaid, mis võimaldavad suuremõõtmeliste uste kasutamist.

Uksesisu materjalid

Uksesisudena kasutatakse erinevaid materjale nagu värvitud või läbipaistvad klaasid (vaheustena), bambused, puidutoonides või ühevärvilised melamiinid, peeglid jne. Ohutuse tagamiseks on kõik peeglid ja klaasid karastatud või kaetud turvakilega.

Liuguksed valmistatakse kliendi soovist ja vajadustest lähtuvalt. Tavaliselt kinnitatakse liuguksed põrandale ja lakke paigaldatud ala- ja ülasiinidele, mida mööda uksed kinni ja lahti rulluvad. Võimalik on paigaldada ka rippsiinidega liuguksi.

Küsi pakkumistVaata tehtud töid

Facebook Logo