Parimad köögid valmivad koostöös kliendiga

Parimad köögid valmivad koostöös kliendigaTöökindla ja meelepärase köögi valmistamisele eelneb põhjalik planeerimine. See ei tähenda, et räägime vaid köögi värvidest ja materjalidest, vaid tellijal tasub välja tuua ka võimalikud riskid ja eripärad, mis tema köögi kasutamist kujundavad. Professionaal oskab arvestada nii kliendi soovidega kui ka köögi ohutusnõuetest kinni pidada.

Kliendiga koostöös ei valmi lihtsalt ilusad köögid – kodu süda peab olema isikupärane ja kasutamiseks turvaline.

Kuidas õpime kliendi vajadusi tundma?

Oluline on mõlemapoolne koostöö – meie poolt on valikuvõimalused ja nõuanded, sinu poolt sinu soovid. See ei tähenda, et pead absoluutse kindlusega teadma näiteks asjade asetuse ja värvivaliku kohta (kuid ka see on võimalus). Toome kolm näidet, kuhu enda mõtteid suunata võib:

  • Milline on köögiruumi suurus? Kööginurk või kitsas köögike vajab loomulikult siiski ka liikumisruumi, aga ka väga suure köögiga tuleb arvestada, mis on normaalne vahemik erinevate toimetuste jaoks. Mingil hetkel võib söögitegemine hõlmata üsna mehaanilisi liigutusi, kui aga mööbel sellega ei arvesta (näiteks kui jääb ahju ja muude pindade vahele liiga suur või väike vahe) suureneb õnnetuse risk.

  • Kuhu soovid paigaldada elektroonikat? Külmkapi ümber on majapidamises palju liikumist ja kõige paremini sobib see sinna, kus sagimine ei jääks ette söögitegemisele (kuum toit ja terariistad on siinkohal ohuks). Samuti vajavad külmik, pliit, küpsetusahi ja valamu piisavalt vahesid, et mitte teineteise funktsioneerimist segada.

  • Kas kööki kasutaksid erivajadustega inimesed? Kööki planeerides saab arvestada ka sellega, mis oleks kõige mugavam ja turvalisem neile, kelle vajadused on teistsugused. Üldlevinud paigutus ja vahemikud võivad olla sellisel juhul ebasobivad ja planeerides tuleb veelgi personaalsem olla.

Koos planeeritud köögid on kindla peale minek

KöögidEnda kööki standardlahendusi otsida on paras õnnemäng. Iialgi ei tea, kas materjal lõppkokkuvõttes ikkagi sobib, ja sinu enda arvamus saab dikteerida väga vähe. Kindlasti tasub eelistada köögidisaini, mis valmib koostööna!

Eritellimusel köögid valmivad parimatest materjalidest ja selles saab klient olla kindel juba planeerimisjärgus. Koos arutades saame kindla peale leida parima lahenduse – nii algab iga meie tellimus.

Loe veel: „Head köögimööbli valmistajad mõistavad kliendi visiooni”

«««
Facebook Logo