Püstlamellkardinad

Püstlamellkardinad on praktiline aknakate, mis reguleerib suurepäraselt valguse ja soojuse hulka toas ning tagav privaatsuse. Püstlamellid on jõulise joonega ning tekitavad valguse langedes seintele huvitava varjude mängu. Tänu funktsionaalsusele ja laiale materjalivalikule on lamellid populaarne valik nii koduses miljöös kui kontoris. Sageli kasutatakse püstlamelle suuremõõtmeliste akende kattena.

Paigaldamine ja juhtimine

Püstlamellid pöörlevad 180° ümber oma telje, mis võimaldab valguse suunamist väga erineval moel. Kardinad paigaldatakse aknaavasse, seinale või lakke ning on juhitavad nööri, keti või kaugjuhitava elektriajamiga. Kaugjuhitav süsteem on hea valik suurtes ruumides, kus käsitsi juhtimine ei ole võimalik või on ebamugav. Lamellide pööramiseks ja valguse juhtimiseks kasutatakse vertikaalteljel asuvat kuulketti.

Hooldamine

Lisaks funktsionaalsusele on püstlamellkardinaid lihtne hooldada. Määrdunud kangast on võimalik puhastada niiske lapiga. Plastiklamellide puhastamisel võib kasutada pesuvahendit.

Materjalid

Lamellkardinate materjalivalik on väga lai. Kasutatakse erinevaid funktsionaalseid materjale nagu termokangas, pimendav kangas, screen-kangas jm.

Küsi pakkumist

Facebook Logo