Sinu soovide järgi ehitatud mööbel Tartus – teeme ära!

Grandber pole mitte mööblifirma, millel on esindus Tartus, vaid Tartust alguse saanud firma, millel on õnnestunud läbi lüüa ka pealinnas. Pakume Tartus kõike seda, mida eritellimuse järgi mööbli valmistajalt tänapäeval oodatakse – toodete näidiseid ja nõustamist koha peal, koostööd sisekujundajaga, transporti ja paigaldust. Muuhulgas on Tartus ka meie mööbliga näidiskorter

Grandberi mööbel Tartus – tule tutvu sellega meie esindussalongis

Grandberi Tartu esindussalong asub aadressil Fortuuna 1 ning on avatud esmaspäevast reedeni kl 10–18, laupäeval kl 10–15 (asukohta kaardil vaata siit). Seal saad parima ülevaate meie toodetest.

Mööbel Tartus - KööbimööbelKöögimööbel. Meil on väga hea meel, kui saame sinuga jagada oma kogemusi funktsionaalse ning kauni köögi loomisel. Pöörame suurt tähelepanu sellele, et terviklahendus oleks ergonoomiline ja mugav – töötasapinnad õiges kohas, riiulid sobival kõrgusel, laua ääres mugav istuda jne. Kogu mööbel on valmistatud vastupidavast ning kergesti puhastatavast materjalist. Soovitusi köögimööbli tegija valimiseks leiate siit.

Mööbel Tartus - GarderoobidGarderoobid. Köögi kõrval on see teine paik elamises, mis peaks olema ehitatud täpselt omanike soove ja vajadusi silmas pidades. Anname nõu, kuidas ruumi kõige otstarbekamalt kasutada ning milliste lisatarvikutega saate sellest teha koha, kus kõike on hõlbus leida ja tagasi panna. Meie tähelepanekuid garderoobi sisustamisest võite lugeda siit.

Liuguksed. Kaasaja korterites ja büroodes on liuguksed muutunud väga populaarse­teks, ja seda mitmel põhjusel. Liuguksed sobivad ka väikesesse ruumi, nad on äärmi­selt praktilised nii kapiustena kui ruumijagajatena. Erinevast materjalist profiilid ja uksesisud annavad ruumi kujundajale väga palju võimalusi.

Turvakardinad. Neid kasutatakse palju kaupluse vaateakna, kaubanduskeskuses asuva müügiboksi, kohviku teenindusleti, eramu terrassi, garaažide jm juures.

Mööbel Tartus - Vaheseinad

Aknakatted. Valmistame ruloosid, ribakardinaid ja püstlamellkardinaid, mis lisaks kõrvalite pilkude eest varjamisele võimaldavad reguleerida sisselastavat valgust.

Vaheseinad. Klaasist vaheseinad sobivad kaasaegsesse kontorisse, sest loovad küll avatud ruumi mulje, ent ilma segava lärmita. Spoon- ja alumiiniumprofiilidest vaheseinad on kergesti muudetava paigaldusega, nii et ruumi saab kergesti ümber kujundada.

Markiisid. Liigandmarkiisid kaitsevad terrassi või välikohvikut vihma ja kõrvetava päikese eest.

Kui sind huvitab, kust tellida kvaliteetne mööbel Tartus, siis tule ja tutvu kodulinnast pärit firmaga!

Küsi pakkumist siit!

«««
Facebook Logo